Результаты выборов в геническом районе

Интересная информация:

Повідомлення Генічеської міської виборчої комісії

Депутатами міської ради у багатомандатному виборчому окрузі обрані:
1. Тулупов Олександр Васильович, 1972 р.н., підприємець, від Партії регіонів
2. Манулік Сергій Миколайович, 1964 р.н., пенсіонер, від Партії регіонів
3. Берлімов Геннадій Васильович, 1955 р.н., підприємець, від Партії регіонів
4. Чернов Ігор Валентинович, 1966 р.н., директор приватного підприємства, від Партії регіонів
5. Єрьоменко Тетяна Анатолівна, 1971 р.н., підприємець, від Партії регіонів
6. Ананьєв Сергій Іванович, 1970 р.н., директор КП «Азовкомунсервіс», від Партії регіонів
7. Хазіков Равшан Айдіншайович, 1971 р.н., підприємець, від Партії регіонів
8. Скляренко Ігор Вікторович, 1963 р.н., директор виробничої бази ПП «АНК», від Народної Партії
9. Разумний Віктор Петрович, 1976 р.н., підприємець, від Народної Партії
10. Стрюков Олександр Сергійович, 1975 р.н., підприємець, від Народної Партії
11. Чумаченко Світлана Миколаївна, 1951 р.н., заступник директора «Азовторгу», від КПУ
12. Машкіна Людмила Олексіївна, 1945 р.н., пенсіонерка, від КПУ
13. Головко Таісія Іллівна, 1940 р.н., підприємець, від КПУ
14. Панайотова Лідія Мартинівна, 1954 р.н., головний інженер ДБТІ, від партії ВО «Батьківщина»
15. Кобець Людмила Семенівна, 1959 р.н., підприємець, від партії ВО «Батьківщина»
16. Гурковський Володимир Євгенович, 1960 р.н., підприємець, від партії «Сильна Україна»
17. Сидоров Віктор Іванович, 1953 р.н., тимчасово не працює, від партії «Сильна Україна»
18. Пінаєв Віталій Вікторович, 1982 р.н., дільничний інспектор Державної прикордонної служби, від Народної екологічної партії
19. Пінаєва Наталя Ігорівна, 1973 р.н., підприємець, від Народної екологічної партії
20. Семейко Олександр Васильович, 1966 р.н., підприємець, від партії «СПАС».

Список депутатів міської ради, обраних по одномандатних мажоритарних округах, було опубліковано у минулому номері газети (їх теж 20).  Таким чином, 20 з 40 депутатів міської ради представлятимуть місцеві осередки партій, решта – інтереси мешканців територій, від яких вони обрані.

Депутатами Генічеської районної ради в багатомандатному виборчому окрузі обрано:

від Партії регіонів

1. Німетуллаєва Сейтумера Нурідінов.
2. Рєзнікова Олександра Володимировича
3. Безручка Георгія Олександровича
4. Кістечка Олександра Дмитровича
5. Ізмаєва Олексія Якубовича
6. Бекірова Делявера Сейт-Умеровича
7. Чєрнову Нані Зіївну
8. Загуляєва Олександра Івановича
9. Шипко Анатолія Васильовича
10. Сейтумерова Мансура Сейтхаліловича

від Народної партії

1. Жицького В’ячеслава Петровича

від Комуністичної партії України

1. Попову Ірину Миколаївну
2. Буцкіх Олександра Івановича
3. Краєвого Віктора Івановича
4. Бульбаха Анатолія Йосиповича

від ВО «Батьківщина»

1. Заїченка Геннадія Миколайовича
2. Семенова Валерія Михайловича

від партії «Справедливість»

1. Іщенка Віктора Григоровича

від партії «Сильна Україна»

1. Гетьмана Станіслава Олександровича
2. Сидоренка В’ячеслава Віталійовича.

Перше пленарне засідання першої сесії Генічеської районної ради призначено на
10 годину 12 листопада.

Голова районної виборчої комісії О.М.Кулик

Список депутатів районної ради, обраних по одномандатних мажоритарних округах, було опубліковано у минулому номері газети (їх 20, по одному від кожної місцевої ради). Всього ж депутатів у районній раді 40, 20 з них представляють місцеві осередки партій і стільки ж – територіальні громади міста, селищ і сіл району.

Результати підрахунку голосів на виборах селищного голови та депутатів Новоолексіївської селищної ради 31 жовтня 2010 року

Головою селищради обрано Бурковського Олександра Рахваїловича,
1964 р.н., члена ВО «Батьківщина», самовисуванця.

Депутатами селищної ради по одномандатних округах обрані:

№1 Бернацький Іван Іванович, 1959 р.н., учитель ЗОШ №2, від ВО «Батьківщина»
№2 Прибильський Юрій Вікторович, 1974 р.н., машиніст хопер-дозаторів, від Партії регіонів
№3 Гуменюк Микола Миколайович, 1986 р.н., викладач ПТУ-23, від Партії регіонів
№4 Цапок Марія Іванівна, 1951 р.н., пенсіонерка, від ВО «Батьківщина»
№5 Харитонов Ігор Володимирович, 1967 р.н., заступник голови селищної ради, від
Партії регіонів
№6 Войтенко Наталя Анатоліївна, 1959 р.н., секретар селищної ради, від ВО
«Батьківщина»
№7 Лебьодкіна Лариса Павлівна, 1979 р.н., тимчасово не працююча, від Партії
регіонів
№8 Козлова Олена Миколаївна, 1977 р.н., підприємець, від Партії регіонів
№9 Харлов Андрій Юрійович, 1974 р.н., підприємець, від Партії регіонів
№10 Белялова Гульнара Діляверівна, 1960 р.н., головний бухгалтер селищної ради,
самовисуванка
№11 Ремез Орися Михайлівна, 1951 р.н., пенсіонерка, від Партії регіонів
№12 Єремко Надія Іванівна, 1955 р.н., тимчасово не працююча, самовисуванка
№13 Бабченко Віктор Сергійович, 1975 р.н., фермерське господарство «Єремко», від Партії регіонів
№14 Зіадінов Енан Імамедович, 1980 р.н., підприємець, від Партії регіонів
№15 Єремко Володимир Іванович, 1961 р.н., керівник фермерського господарства, від Партії регіонів
№16 Штобба Анатолій Петрович, 1960 р.н., тимчасово не працюючий, від ВО
«Батьківщина»
№17 Новицька Лариса Олександрівна, 1962 р.н., бухгалтер ГУВТ, від Народної Партії
№18 Приходько Роман Геннадійович, 1971 р.н., учитель ЗОШ №2, від ВО
«Батьківщина»
№19 Двігулін Анатолій Петрович, 1948 р.н., пенсіонер, самовисуванець
№20 Мацюта Віктор Михайлович, 1970 р.н., начальник опорного пункту, від Партії
регіонів
№21 Міхоткін Валерій Васильович, 1960 р.н., майстер БМЕУ №6, від Партії регіонів
№22 Рожкова Тетяна Вікторівна, 1957 р.н., бухгалтер д/с «Джерельце», самовисуванка
№23 Гостєв Олександр Олександрович, 1960 р.н., працівник Джанкойського вагонного депо, від Партії регіонів
№24 Фомін Анатолій Миколайович, 1980 р.н., працівник ТОВ «Вторметпівдень», від
Партії регіонів
№25 Куртвелієв Едем, 1957 р.н., підприємець, самовисуванець
№26 Мірошниченко Микола Васильович, 1957 р.н., провізор ЦРЛ, від Партії регіонів
№27 Самойленко Надія Володимирівна, 1952 р.н., учитель ЗОШ №1, самовисуванка
№28 Ішмуратов Сейран Абдурахматович, 1970 р.н., підприємець, від Партії регіонів
№29 Бекіров Наріман Умерович, 1970 р.н., підприємець, від Партії регіонів
№30 Мустафаєв Рустем Сеярович, 1977 р.н., тимчасово не працюючий, від Партії
регіонів

Голова селищної виборчої комісії Л.П.Балонська

Результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Щасливцівської сільської ради 31 жовтня 2010 року

Головою сільради обрано Корнєйчука Валерія Івановича,
1960 р.н., члена Партії регіонів.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:
№1 Бекіров Руслан Деляверович, 1976 р.н., юрисконсульт сільської
ради, самовисуванець
№2 Плохушко Віктор Олександрович, 1972 р.н., підприємець, самовисуванець
№3 Засульський Андрій Аркадійович, 1970 р.н., тимчасово не працює, від Партії регіонів
№4 Боскіна Світлана Вікторівна, 1970 р.н., медпрацівник КП «Комунсервіс», самовисуванка
№5 Приходько Любов Миколаївна, 1950 р.н., пенсіонерка, від Партії регіонів
№6 Пуляєва Ірина Володимирівна, 1963 р.н., бібліотекар Щасливцівської ЗОШ, від Партії регіонів
№7 Бондар Сергій Станіславович, 1957 р.н., пенсіонер, самовисуванець
№8 Синюченко Людмила Никифорівна, 1951 р.н., пенсіонерка, від Партії регіонів
№9 Коваленко Світлана Борисівна, 1959 р.н., директор Щасливцівського СБК, від Партії регіонів
№10 Малеванік Степан Михайлович, 1945 р.н., пенсіонер, самовисуванець
№11 Тутов Юрій Васильович, 1966 р.н., тренер Генічеської ДЮСШ, самовисуванець
№12 Москаленко Ольга Олександрівна, 1955 р.н., не працює, самовисуванка
№13 Дериглазов Микола Васильович, 1955 р.н., інженер з питань будівництва сільської ради, самовисуванець
№14 Сальников Олег Валерійович, 1968 р.н., техпрацівник Генгірківського СБК, самовисуванець
№15 Луньов Віталій Миколайович, 1958 р.н., підприємець, від партії «Сильна Україна»
№16 Джаферов Рефат Ремзійович, 1961 р.н., водій сільської ради, від Партії регіонів
№17 Сенченко Ірина Юріївна, 1965 р.н., не працює, самовисуванка
№18 Остапчук Людмила Василівна, 1954 р.н., пенсіонерка, від Партії регіонів
№19 Пікуль Валерій Миколайович, 1954 р.н., держінспектор Херсондержрибоохорони, від Партії регіонів

Голова Щасливцівської сільської виборчої комісії К.О.Чурілова

Результати підрахунку голосів на виборах селищного голови та депутатів Партизанської селищної ради 31 жовтня 2010 року

Головою селищної ради обрано Брагінця Володимира Федоровича,
1957 р.н., самовисуванця (817 голосів)

Депутатами селищної ради у одномандатних округах обрані:
№1. Мироненко Наталя Миколаївна, 1957 р.н.,, від Партії регіонів (26 голосів)
№2. Косьяненко Тетяна Анатоліївна, 1985 р.н., від партії «Сильна Україна» (23 голоси)
№3. Барабаш Сергій Михайлович, 1970 р.н., від партії «Сильна Україна» (24 голоси)
№4. Мизько Світлана Аркадіївна, 1966 р.н., від Партії регіонів (43 голоси)
№5. Мизько Віктор Іванович, 1964 р.н., від Партії регіонів (21 голос)
№6. Сорока Олександр Миколайович, 1964 р.н., від КПУ (25 голосів)
№7. Галицький Григорій Олександрович, 1948 р.н., від Партії регіонів (24 голоси)
№8. Шевчук Віра Володимирівна, 1958 р.н., самовисуванка (38 голосів)
№9. Ісаєв Абляміт Кемалович, 1960 р.н., від Партії регіонів (22 голоси)
№10. Стешенко Валентин Володимирович, 1967 р.н., від КПУ (59 голосів)
№11. Квітко Віктор Костянтинович, 1960 р.н., від Партії регіонів (32 голоси)
№12. Синілова Інна Миколаївна, 1971 р.н., від ВО «Батьківщина» (21 голос)
№13. Кондрашина Ганна Олександрівна, 1952 р.н., самовисуванка (18 голосів)
№14. Пономаренко Григорій Олександрович, 1960 р.н., від КПУ (11 голосів)
№15. Соколов Леонід Федорович, 1947 р.н., від КПУ (79 голосів)
№16. Тиховський Ігор Володимирович, 1968 р.н., від КПУ (50 голосів)
№17. Процько Ніна Миколаївна, 1953 р.н., від КПУ (29 голосів)
№18. Джаврієв Камолжон Айдинович, 1973 р.н., від Партії регіонів (37 голосів)
№19. Алісова Марія Миколаївна, 1952 р.н., від КПУ (27 голосів)
№20. Синякова Ольга Миколаївна, 1975 р.н., від КПУ (17 голосів)

На виборах депутатів районної ради по багатомандатному виборчому округу №3
мешканці Партизанської селищної ради віддали перевагу кандидатам від Партії регіонів
(488 голосів).

Голова селищної виборчої комісії Т.В.Осадчук

Результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Щорсівської сільської ради 31 жовтня 2010 року

Головою сільради обрано Шарлай Тетяну Іванівну, 1959
р.н., позапартійну, висунуту від районної організації КПУ.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:
№1 Слуцька Тетяна Костянтинівна, 1964 р.н., головний бухгалтер сільради, від Народної Партії
№2 Стасевич Ірина Сергіївна, 1974 р.н., учитель ЗОШ, від Народної Партії
№3 Кравець Раїса Миколаївна, 1956 р.н., тимчасово не працююча, від Партії регіонів
№4 Рябінський Юрій Леонідович, 1953 р.н., керівник фермерського господарства «Каурі», від Народної Партії
№5 Демчук Нелля Пилипівна, 1967 р.н., бухгалтер ПСП «Україна», від Партії регіонів
№6 Шарлай Володимир Миколайович, 1959 р.н., завідуючий клубом ПП АФ «Промінь», від КПУ
№7 Дейнега Галина Василівна, 1958 р.н., інспектор з кадрів ПСП «Україна», від Партії регіонів
№8 Дмитренко Ольга Анатоліївна, 1967 р.н., спеціаліст сільради, від КПУ
№9 Зяблов Віталій Вікторович, 1977 р.н., агроном ПП АФ «Промінь», від КПУ
№10 Ізмайлова Олена Вікторівна, 1966 р.н., заступник директора Щорсівської ЗОШ, від партії «Сильна Україна»
№11 Федорович Людмила Іванівна, 1965 р.н., секретар ПСП «Україна», від Партії регіонів
№12 Войтенко Олена Миколаївна, 1965 р.н., підприємець, від КПУ
№13 Батюх Вадим Миколайович, 1977 р.н., тимчасово не працюючий, від КПУ
№14 Апоріна Тетяна Семенівна, 1959 р.н., підприємець, від партії «Сильна Україна»
№15 Добрянський Микола Павлович, 1943 р.н., пенсіонер, від КПУ
№16 Сосновська Лідія Валентинівна, 1959 р.н., бухгалтер ПСП «Україна», від Партії регіонів

Голова сільської виборчої комісії О.Л.Хрущ

60% мандатов в облсовете получила Партия регионов

Из 84 депутатов Херсонского областного совета 50 представляют Партию регионов. Вошли туда и представители Коммунистической партии (7 мандатов), ВО «Батьківщина» (6), по 3 мандата получили выдвиженцы «Сильной Украины» и «Фронта змін», по 2 — партии «УДАР» Виталия Кличко, по одному — Народная партия, Народный Рух и партия «Справедливость».

Приазовская Правда №45 от 11 ноября 2010

Запись опубликована в рубрике ноябрь 2010. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
А вы знаете что

Комментарии запрещены.