Попередні результати виборів

Интересная информация:

до Генічеської районної ради по одномандатних мажоритарних округах

Округ №1 (м. Генічеськ) Микитась Тетяна Дмитрівна, 1961 р. н., від Партії регіонів

Округ №2 (Новоолексіївська селищна рада) Деркач Віктор Олексійович, 1957 р. н., від Партії регіонів

Округ №3 (Партизанська селищна) Зінченко Лілія Сергіївна, 1969 р. н., від КПУ

Округ №4 (Павлівська сільрада) Головко Віктор Вікторович, 1954 р. н., від партії «Справедливість»

Округ №5 (Петрівська сільрада) Черкашин Валерій Володимирович, 1967 р. н., від КПУ

Округ №6 (Чонгарська сільрада) Косов Віктор Анатолійович, 1956 р. н., від КПУ

Округ №7 (Стрілківська сільрада) Торубар Леонід Олександрович, 1951 р. н., від Народної Партії

Округ №8 (Щасливцівська сільрада) Гурульов Костянтин Олександрович, 1982 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №9 (Новодмитрівська сільрада) Скобля Алла Миколаївна, 1962 р. н., від Народної Партії

Округ №10 (Червонопрапорна сільрада) Чухно Володимир Михайлович, 1950 р. н.,
від Партії регіонів

Округ №11 (Щорсівська сільрада) Русак Анатолій Борисович, 1963 р. н., від КПУ

Округ №12 (Новогригорівська сільрада) Ніколаєнко Олександр Леонідович, 1954
р. н., від Партії регіонів

Округ №13 (Озерянська сільрада) Резніченко Віктор Леонідович, 1973 р. н., від Партії регіонів

Округ №14 (Фрунзенська сільрада) Дурненко Сергій Миколайович, 1965 р. н., від Партії регіонів

Округ №15 (Стокопанівська сільрада) Дядюшева Зоя Анатоліївна, 1965 р. н., від
Партії регіонів

Округ №16 (Рівненська сільрада) Бульбах Андрій Анатолійович, 1976 р. н., від КПУ

Округ №17 (Сокологірненська сільрада) Воронцов Володимир Юрійович, 1970 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №18 (Привільненська сільрада) Ніколенко Микола Валентинович, 1957 р. н., від Народної Партії

Округ №19 (Плавська сільрада) Лукомський Олександр Якович, 1951 р. н., від КПУ

Округ №20 (Новоіванівська сільрада) Кузнєцов Дмитро Леонідович, 1976 р. н., від Партії регіонів.

Попередні результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Фрунзенської сільської ради 31 жовтня 2010 року

Головою сільради обрано Дурненка Юрія Миколайовича.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:

№1 Івахненко Галина Григорівна
№2 Гайдамака Тетяна Леонідівна
№3 Кучеров Олександр Анатолійович
№4 Тютюник Світлана Іванівна
№5 Кунцевська Інна Вікторівна
№6 Глушко Наталя Андріївна
№7 Сажнєва Олена Іванівна
№8 Скрипка Василь Миколайович
№9 Насоненко Олена Вікторівна
№10 Павшук Олена Володимирівна
№11 Прокоф´єв Олександр Іванович
№12 Скрипник Лариса Миколаївна
№13 Івахненко Любов Володимирівна
№14 Гейса Зоряна Валеріївна
№15 Коваль Наталя Леонідівна
№16 Демідова Оксана Миколаївна
№17 Кашпуренко Ольга Анатоліївна
№18 Шеремет Анатолій Дмитрович
№19 Бірюков Максим Олександрович
№20 Сажнєв Андрій Юрійович.

Голова сільської виборчої комісії
Н.В.Холод

Попередні результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Плавської сільської ради

Головою сільради обрано Матківську Ганну Дмитрівну – 226 голосів.

Депутатами сільради по одномандатних округах обрані:

№1 Шевченко Олексій Георгійович – 23
№2 Кириченко Віктор Володимирович – 26
№3 Бармак Леонід Васильович – 17
№4 Полійчук Василь Іванович – 20
№5 Кумшан Олексій Олександрович – 11
№6 Тимощук Ірина Олексіївна – 14
№7 Холіна Любов Дмитрівна – 17
№8 Лукомський Яков Олександрович – 20
№9 Карнаухова Тетяна Володимирівна – 21
№10 Крутевич Володимир Іванович – 32
№11 Гульчак Ольга Іванівна – 23
№12 Холін Олександр Григорович – 31

Депутатом Генічеської районної ради мешканці сіл Плавське,
Вільне і Роздолля обрали Лукомського Олександра Яковича.

Попередні результати голосування на виборах Рівненського сільського голови та депутатів сільської ради 31 жовтня 2010 року

Рівненським сільським головою обрано Мельницького Олега Вікторовича – 482 голоси.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:

№1 Пірог Оксана Вікторівна – 27 голосів
№2 Пілоян Неоніла Іванівна – 52
№3 Костогладова Галина Дмитрівна – 57
№4 Трофименко Леонід Володимирович – 17
№5 Моцний Олександр Григорович – 47
№6 Бігдан Ірина Анатоліївна – 28
№7 Климчук Віктор Миколайович – 26
№8 Гурбік Дмитро Володимирович – 30
№9 Крепко Оксана Дмитрівна – 31
№10 Тарасова Оксана Валеріївна – 31
№11 Булгакова Людмила Миколаївна – 27
№13 Юрченко Ольга Петрівна – 20
№14 Ємельянцев Геннадій Валентинович – 12
№15 Головін Олександр Вікторович – 86
№16 Ремига Вікторія Вікторівна – 19

Вибори по округу №12 не відбулися,  повторні призначені на 6 листопада 2010
року.

Голова сільської виборчої комісії
О.І.Гладкова

Попередні результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Стокопанівської сільради

Головою сільради обрано Товкуса Анатолія Анатолійовича.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:

1. Деркач Світлана Валеріївна
2. Драмарецька Людмила Валеріївна
3. Заярна Олена Григорівна
4. Іванікова Валентина Андріївна
5. Кучер Ольга Миколаївна
6. Петровська Людмила Василівна
7. Петрушко Галина Вікторівна
8. Самосват Валентина Іванівна
9. Стецун Тетяна Василівна
10. Тарасюк Валерій Юрійович
11. Товкус Павло Олександрович
12. Шерештан Олексій Пилипович
13. Шпакова Надія Тимофіївна
14. Яхно Марія Вікторівна

Голова сільської виборчої комісії В.І.Ємельяненко

Попередні результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Новодмитрівської сільської ради 31 жовтня 2010 року

Головою сільради обрано Сергєєва Віктора Олександровича – 257 голосів.

Депутатами сільської ради по одномандатних округах обрані:

№1 Теннікова Ілона Валеріївна – 9
голосів
№2 Кондратюк Ганна Іванівна – 17
№3 Байкевич Ростислав Володимирович — 16
№4 Сафонова Оксана Василівна – 12
№5 Москаленко Андрій Вікторович – 16
№6 Соколовська Ірина Андріївна – 6
№7 Лар´єва Елла Юріївна – 14
№8 Похомова Оксана Степанівна – 11
№9 Скорина Олена Анатоліївна – 15
№10 Чернюк Анатолій Ігнатович – 18
№11 Шулежко Світлана Миколаївна – 21
№12 Пенчева Олена Василівна – 19
№13 Колтало Сергій Степанович – 11
№14 Шпартюк Наталя Миколаївна – 7
№15 Салата Тамара Олександрівна – 7
№16 Логвінова Лариса Антонівна – 22
Депутатом Генічеської районної ради мешканці Новодмитрівки, Веснянки і Люблінки обрали Скоблю Аллу Миколаївну.

Голова сільської виборчої комісії І.Крохмаль

ПП №44 от 4 ноября 2010

Запись опубликована в рубрике ноябрь 2010. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
А вы знаете что

Комментарии запрещены.