В депутаты горсовета

Интересная информация:

Про реєстрацію кандидатів у депутати Генічеської міської ради та на посаду міського голови (витяг з постанов комісії від 4 жовтня та 6 жовтня 2010 року; продовження, початок у № 40 від 07.10.2010)

Про реєстрацію кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах з виборів депутатів Генічеської міської ради 31 жовтня 2010 року
Розглянувши заяви районних організацій політичних партій, Генічеська міська виборча комісія постановляє:
Зареєструвати кандидатами в депутати в одномандатних виборчих округах по м. Генічеську таких кандидатів:

«Справедливість»
1. Анікієвич Федір Миколайович
2. Донін Володимир Васильович
3. Абрамець В’ячеслав Іванович
4. Іванов Віталій Володимирович
5. Семенова Тетяна Григорівна
6. Коробков Григорій Васильович
7. Соловйова Ольга Вікторівна
8. Приходько Володимир Степанович
9. Макушенко Олександр Анатолійович
10.Коркіна Жанна Олександрівна
11.Куцуба Георгій Анастасович
12. Арутюнов Едуард Рафаельйович
13. Гринечко Сергій Богданович
14. Карпов Олександр Антонович

«Сильна Україна»
1. Гурковський Володимир Євгенович
2. Сидоров Віктор Іванович
3. Аблязов Наріман Рустемович
4. Гальченко Дмитро Владиславович
5. Коржов Володимир Михайлович
6. Кригін Максим Олександрович
7. Козлов Федір Іванович
8. Сухорукова Вікторія Анатоліївна
9. Станіславов Борис Володимирович
10. Муц Вадим Вікторович
11. Герела Олександр Семенович
12. Тищенко Сергій Анатолійович
13. Казначеєв Валерій Вікторович
14. Петренко Олег Володимирович
15. Катьохіна Олена Володимирівна
16. Кальницька Вікторія Марківна
17. Лихольот Геннадій Володимирович
18. Ісадкова Наталя Валеріївна
19. Прядко Михайло Григорович
20. Кобець Володимир Миколайович
21. Кокуль Валентина Володимирівна
22. Писларь Борис Борисович
23. Надточа Лариса Володимирівна
24. Зуб Валерій Федорович
25. Стеценко Денис Михайлович
26. Кошман Володимир Іванович

УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка)
1. Полупан Олексій Валентинович
2. Володін Віктор Миколайович
3. Авер’янов Сергій Васильович
4. Леонов Роман Віталійович
5. Триказюк Олексій Євгенович

СПУ
1. Омельяненко Любов Вікторівна
2. Мілованов Сергій Миколайович
3. Єрещенко Ірина Валеріївна
4. Ігнатенко Наталія Іванівна
5. Хомініч Василь Петрович
6. Яремко Станіслав Вадимович
7. Мартиненко Олександр Семенович

«Наша Україна»
1. Тищенко Марія Миколаївна
2. Красніков Сергій Євгенович
3. Черненко Ігор Олександрович

Партія Зелених України
1. Жданов Андрій Петрович
2. Скляров Віктор Олександрович
3. Байдаков Максим Миколайович
4. Кольєв Олександр Сергійович
5. Малиновський Олександр Миколайович

Народна екологічна партія
1. Пінаєва Наталя Ігорівна
2. Пінаєв Віталій Вікторович
3. Голобородько Дмитро Валерійович
4. Самохвалов Сергій Васильович

Християнсько — Демократичний Союз
1. Коркін Дмитро Володимирович
2. Вовченко Валентина Володимирівна
3. Лозенко Ігор Борисович
4. Мітіна Олена Миколаївна
5. Савченко Віктор Вадимович
6. Грузнов Юрій Анатолійович
7. Шворак Василь Дмитрович
8. Овчарова Юлія Анатоліївна
9. Єрмак Володимир Володимирович
10. Холупняк Наталя Михайлівна
11. Рибакова Тетяна Петрівна
12. Мітін Андрій Вікторович
13. Галич Олександра Олександрівна

Партія регіонів
1. Омеляненко Зоя Федорівна –
виборчий округ № 1
2. Ксьонов Володимир Олегович № 2
3. Волкова Ірина Олександрівна № 3
4. Ніколаєнко Валентина Миколаївна № 4
5. Кукса Юрій Дмитрович № 5
6. Донець Любов Іванівна № 6
7. Шевкієв Ібрагім Саідович № 7
8. Остапчук Володимир Михайлович № 8
9. Гловак Іван Євгенович № 9
10. Степаненко Олександр Олександрович № 10
11. Сергеєв Андрій Віталійович № 11
12. Золотарьова Любов Олександрівна № 12
13. Дубич Василь Євгенович № 13
14. Швець Віктор Вікторович № 14
15. Швадченко Ігор Анатолійович № 15
16. Кравченко Ірина Петрівна № 16
17. Новокреницька Ольга Анатоліївна № 17
18. Скрипка Світлана Василівна № 18
19. Надушний Ігор Вікторович № 19
20. Зюмкін Олександр Анатолійович № 20

Українська Народна Партія
1. Бабченко Сергій Дмитрович № 1
2. Явушкін Павло Віталійович № 4
3. Мінькач Анжела Вікторівна № 6
4. Рижик Дмитро Григорович № 11
5. Єльцов Володимир Миколайович № 13
6. Одинець Тетяна Дмитрівна № 15
7. Поздняков Валерій Володимирович № 16

Народна Партія
1. Клинова Вікторія Володимирівна № 1
2. Макушенко Сергій Володимирович № 2
3. Гайдар Луїза Іванівна № 3
4. Іванов Олександр Юрійович № 4
5. Разумний Віктор Петрович № 5
6. Слотвінський Леонід Лукич № 6
7. Парнюк Станіслав Андрійович № 7
8. Примачко Оксана Григорівна № 8
9. Белічко Василь Павлович № 9
10. Масюк Тетяна Петрівна № 10
11. Наумов Григорій Дмитрович № 11
12. Омельяненко Юлія Валеріївна № 12
13. Пуляєв Роман Леонідович № 13
14. Осташевська Оксана Анатоліївна № 14
15. Ереджепов Арсен Якубович № 15
16. Сітов Андрій Вікторович № 16
17. Стрюков Олександр Сергійович № 17
18. Шестак Іван Васильович № 18
19. Гурковський Геннадій Євгенійович № 19
20. Бессонова Ірина Василівна № 20

Комуністична партія України
1. Лебьодкін Олександр Миколайович № 1
2. Головко Таісія Іллівна № 2
3. Стеценко Михайло Адамович № 3
4. Колінько Сергій Олександрович № 4
5. Пльохов Василь Олександрович № 5
6. Мухін Сергій Володимирович № 6
7. Машкіна Людмила Олексіївна № 7
8. Чумаченко Світлана Миколаївна № 8
9. Попов Валерій Єгорович № 9
10. Фалько Олександр Миколайович № 10
11. Конєв Віктор Вікторович № 11
12. Галько Олександр Степанович № 13
13. Цуканова Наталя Петрівна № 14
14. Ясир Михайло Миколайович № 15
15. Дяченко Андрій Вікторович № 17
16. Петров Валерій Семенович № 18
17. Полупан Валентин Анатолійович № 19
18. Тімченко Андрій Вікторович № 20

«Сильна Україна»
1. Станіславов Борис Володимирович № 1
2. Аблязов Наріман Рустемович № 2
3. Герела Олександр Семенович № 3
4. Зуб Валерій Федорович № 4
5. Казначеєв Валерій Вікторович № 5
6. Тищенко Сергій Анатолійович № 6
7. Лихольот Геннадій Володимирович № 7
8. Пислар Борис Борисович № 8
9. Кригін Максим Олександрович № 9
10. Прядко Михайло Григорович № 10
11. Петренко Олег Володимирович № 11
12. Ісадкова Наталя Валеріївна № 12
13. Надточа Лариса Володимирівна № 13
14. Сидоров Віктор Іванович № 14
15. Козлов Федір Іванович № 15
16. Муц Вадим Вікторович № 16

17. Кокуль Валентина Володимирівна № 17

18. Кальницька Вікторія Марківна № 18
19. Кобець Володимир Миколайович № 19
20. Стеценко Денис Михайлович № 20

СПУ
1. Ігнатенко Наталія Іванівна № 1
2. Омельяненко Любов Вікторівна № 2
3. Мілованов Сергій Миколайович № 3
4. Яремко Станіслав Вадимович № 6
5. Матросов Іван Олександрович № 8
6. Єрещенко Ірина Валеріївна № 10
7. Булгаков Віталій Васильович № 12
8. Мартиненко Олександр Семенович № 13
9. Берестенко Галина Андріївна № 16
10. Хомініч Василь Петрович № 19

СПАС
1. Кришталь Станіслав Всеволодович № 1
2. Голбай Іван Васильович № 2
3. Бубнов Сергій Олексійович № 3
4. Дронов Микола Васильович № 8
5. Сердюков Григорій Олексійович № 9
6. Акуамоа-Боатенг Олена Володимирівна № 12

ВО «Батьківщина»
1. Кулєш Олександр Миколайович № 1
2. Щербина Іван Петрович № 2
3. Кобець Людмила Семенівна № 3
4. Малецький Микола Якович № 4
5. Панайотова Лідія Мартинівна № 5
6. Саликін Володимир Григорович № 6
7. Пушкаренко Тетяна Дмитрівна № 7
8. Проценко Наталя Василівна № 8
9. Король Микола Іванович № 9
10. Балицька Наталя Василівна № 10
11. Жуков Михайло Володимирович № 11
12. Кузьмінська Рузана Робертівна № 12
13. Чудненко Надія Іванівна № 13
14. Ільчиєв Євген Анатолійович № 15
15. Куркова Лариса Владиславівна № 16
16. Мунц Любов Данилівна № 17
17. Доля Тетяна Леонідівна № 19
18. Кобець Володимир Володимирович № 20

Партія Зелених України
1. Байдаков Максим Миколайович № 3
2. Кольєв Олександр Сергійович № 4
3. Скляров Віктор Олександрович № 10
4. Жданов Андрій Петрович № 16
5. Малиновський Олександр Миколайович № 20

ХДС
1. Савченко Віктор Вадимович № 1
2. Коркін Дмитро Володимирович № 2
3. Шворак Василь Дмитрович № 3
4. Грузнов Юрій Анатолійович № 6
5. Галіч Олександра Олександрівна № 7
6. Овчарова Юлія Анатоліївна № 10
7. Рибакова Тетяна Петрівна № 11
8. Єрмак Володимир Володимирович № 12
9. Лозенко Ігор Борисович № 13
10. Мітін Андрій Вікторович № 14
11. Вовченко Валентина Володимирівна № 16
12. Мітіна Олена Миколаївна № 18
13. Холупняк Наталя Михайлівна № 19

«Справедливість»
1. Семенова Тетяна Григорівна № 1
2. Анікієвич Федір Миколайович № 2
3. Коркіна Жанна Олександрівна № 4
4. Іванов Віталій Володимирович № 5
5. Донін Володимир Васильович № 6
6. Макушенко Олександр Анатолійович № 7
7. Карпов Олександр Антонович № 8
8. Абрамець Вячеслав Іванович № 9
9. Арутюнов Едуард Рафаельйович № 10
10. Куцуба Георгій Анастасійович № 11
11. Гринечко Сергій Богданович № 13
12. Коробков Григорій Васильович № 18
13. Соловйова Ольга Вікторівна № 20

«Наша Україна»
1. Тищенко Марія Миколаївна № 4
2. Шевченко Володимир Вікторович № 5

Запись опубликована в рубрике октябрь 2010. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
А вы знаете что

Комментарии запрещены.