Кандидаты в депутаты от партий

Интересная информация:

Генічеська районна виборча комісія повідомляє
Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Генічеської районної ради 31 жовтня 2010 року
Розглянувши заяви районних організацій політичних партій, районна виборча комісія постановляє:
Зареєструвати кандидатами в депутати у багатомандатному виборчому окрузі по Генічеському району:

від Партії регіонів
1. Німетуллаєва Сейтумера
2. Резнікова Олександра Володимировича
3. Безручка Георгія Олександровича
4. Кістечка Олександра Дмитровича
5. Тертичка Дмитра Володимировича
6. Ізмаєва Олексія Якубовича
7. Бекірова Делявера Сейт-Умеровича
8. Чєрнову Нані Зіївну
9. Загуляєва Олександра Івановича
10. Шипко Анатолія Васильовича
11. Сейтумерова Мансура Сейтхаліловича
12. Асанова Амета Якубовича
13. Ніколаєнка Олександра Леонідовича
14. Бондаря Володимира Борисовича
15. Богодуха Сергія Олександровича
16. Габриєляна Хорена Аліковича
17. Бігуна Валерія Івановича
18. Гончарова Миколу Івановича
19. Мамедова Джамал Володю-огли
20. Микитась Тетяну Дмитрівну
21. Смаль Валерія Олексійовича
22. Фетієва Ельдара Ленуровича
23. Бородіна Віталія Миколайовича
24. Грубника Володимира Олексійовича
25. Деркача Віктора Олексійовича
26. Дурненка Сергія Миколайовича
27. Дядюшеву Зою Анатоліївну
28. Коберника Василя Петровича
29. Кузнєцова Дмитра Леонідовича
30. Буданова Павла Петровича
31. Резніченка Віктора Леонідовича
32. Романенка Ігоря Петровича
33. Романенка Олександра Петровича
34. Тулупову Наталію Юріївну
35. Чухно Володимира Михайловича
36. Шведова Анатолія Івановича
37. Шеремет Марину Сергіївну
38. Найдьона Юрія Миколайовича
39. Попова Володимира Миколайовича

від Народної партії
1. Жицького В’ячеслава Петровича
2. Каченюка Михайла Васильовича
3. Косову Наталію Іванівну
4. Сидорченка Віктора Антоновича
5. Разумну Наталю В’ячеславівну
6. Вельбика Михайла Сергійовича
7.Скоблю Аллу Миколаївну
8. Пиринець Федора Федоровича
9. Кобенка Віктора Анатолійовича
10. Ніколенка Миколу Валентиновича
11. Пузанова Івана Івановича
12. Деркача Ігоря Валерійовича
13. Мельник Антоніну Леонідівну
14. Пуляєва Леоніда Федоровича
15. Торубара Леоніда Олександровича
16. Федоренко Галину Степанівну
17. Кіріковську Ірину Олександрівну
18. Чухна Максима Валерійовича
19. Подакову Тетяну Іванівну
20. Стельмахову Любов Федорівну

від Комуністичної партії України
1. Попову Ірину Миколаївну
2. Буцкіх Олександра Івановича
3. Краєвого Віктора Івановича
4. Русака Анатолія Борисовича
5. Черкашина Валерія Володимировича
6. Косова Віктора Анатолійовича
7. Зінченко Лілію Сергіївну
8. Пономарьова Олександра Петровича
9. Бульбаха Анатолія Йосиповича
10. Лукомського Олександра Яковича
11. Догана Василя Васильовича
12. Руденко Галину Яківну
13. Невмержицьку Аллу Леонтіївну

від Соціал-Патріотичної Асамблеї Слов’ян
1. Усенка Сергія Михайловича
2. Пустовіта Юрія Петровича
3. Фіщука Володимира Антоновича

від ВО «Батьківщина»
1. Заїченка Геннадія Миколайовича
2. Семенова Валерія Михайловича
3. Ліхтаренка Віктора Дмитровича
4. Цандекова Григорія Афанасійовича
5. Маврежко Анастасію Олександрівну
6. Корчму Івана Григоровича
7. Федоренка Володимира Вікторовича
8. Єльнікова Сергія Станіславовича
9. Долю Миколу Олександровича
10. Вирвихвоста Олександра Олексійовича
11. Баєва Сергія Олексійовича
12. Устьянова Володимира Володимировича
13. Мельничук Інну Володимирівну
14. Бурцева Максима Володимировича
15. Кибенко Юлію Василівну
16. Бондар Катерину Дмитрівну

від партії «Справедливість»
1. Іщенка Віктора Григоровича
2. Шуліка Віктора Григоровича
3. Ворожбянова Івана Миколайовича
4. Головка Віктора Вікторовича
5. Донія Василя Дмитровича
6. Решетаря Василя Васильовича
7. Мартинцову Наталію Юріївну
8. Крижановського Віталія Вікторовича

від партії «Сильна Україна»
1. Гетьмана Станіслава Олександровича
2. Сидоренка В’ячеслава Віталійовича
3. Алієва Асана Ремзієвича
4. Уляненка Гліба Валентиновича
5. Апоріна Олексія Юрійовича
6. Кригіна Олександра Федоровича
7. Іванченка Олександра Анатолійовича
8. Лапшина Владислава Леонідовича
9. Олефіренка Станіслава Михайловича
10. Кобця Олександра Івановича
11. Хвостова Олександра Олександровича
12. Ішмуратова Сеїтібрама Абдурахмановича
13. Редька Івана Івановича
14. Герасименка Андрія Анатолійовича
15. Шрамченка Володимира Йосиповича
16. Зяблова Віктора Федоровича
17. Волика Юрія Валерійовича
18. Чернікова Миколу Леонідовича
19. Полтавченка Миколу Миколайовича
20. Тропіна Миколу Миколайовича
21. Мачечук Наталю Василівну
22. Ярьому Валерія Анатолійовича
23. Гапшенко Тетяну Миколаївну
24. Бондаренко Олену Анатоліївну
25. Воронцова Володимира Юрійовича
26. Безменову Любов Іванівну
27. Чеченка Олександра Миколайовича
28. Гречухіну Олену Григорівну
29. Петрушка Віктора Миколайовича
30. Гурульова Костянтина Олександровича

від Християнсько-Демократичного союзу
1. Дрока Геннадія Борисовича
2. Вовченка Юрія Євгеновича
3. Кумшу Енвера Усеіновича
4. Шворак Світлану Павлівну
5. Сальникова Олега Валерійовича
6. Виноградова Павла Михайловича
7. Ковальчук Олену Анатоліївну
8. Грицюк Ольгу Іларіонівну
9. Власенко Тетяну Миколаївну
10. Климантовича Дениса Олександровича

від Соціалістичної партії України
1. Дронова Валерія Івановича
2. Вєтрову Ірину Вікторівну
3. Мещерякова Олександра Вікторовича
4. Максименка Дмитра Миколайовича
5. Яворського Жана Іларіоновича
6. Копайгору Лілію Зуперівну
7. Таран Світлану Дмитрівну

від Партії «УДАР» Віталія Кличка
1. Гетьмана Андрія Володимировича
2. Годеса Едуарда Володимировича
3. Мікурову Діну Валентинівну
4. Гетьмана Романа Володимировича
5. Нікуліна Юрія Геннадійовича

від «Нашої України»
1.Рака Миколу Миколайовича

від Єдиного центра
1. Жигадла Бориса Адамовича
2. Саютіна Миколу Миколайовича
3. Асанова Аблякіма Азізовича

від партії «Третя сила»
1. Рукшенаса Леонаса Вільєвича
2. Карпенка Євгена Володимировича.

Голова районної виборчої комісії О. М. Кулик

Запись опубликована в рубрике октябрь 2010. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
А вы знаете что

Комментарии запрещены.