Кандидаты в депутаты

Интересная информация:

Кандидатами у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах
з виборів депутатів Генічеської районної ради 31 жовтня 2010 року зареєстровані:

Округ №1 (м. Генічеськ)
Годес Едуард Володимирович, 1969 р. н., від партії «УДАР» В.Кличка
Іщенко Віктор Григорович, 1936 р. н., від партії «Справедливість»
Косова Наталія Іванівна, 1957 р. н., від Народної партії
Кобець Олександр Іванович, 1966 р. н., від партії «Сильна Україна»
Микитась Тетяна Дмитрівна, 1961 р. н., від Партії регіонів
Семенов Валерій Михайлович, 1948 р. н., від ВО «Батьківщина»
Шворак Світлана Павлівна, 1980 р. н., від ХДС
Яворський Жан Іларіонович, 1936 р. н., від Соціалістичної партії України

Округ №2 (смт Новоолексіївка)
Ворожбянов Іван Миколайович, 1947 р. н., від партії «Справедливість»
Вельбик Михайло Сергійович, 1942 р. н., від Народної партії
Деркач Віктор Олексійович, 1957 р. н., від Партії регіонів
Доган Василь Васильович, 1964 р. н., від КПУ
Єремко Олексій Іванович, 1966 р. н., від Народної екологічної партії
Федоренко Володимир Вікторович, 1955 р. н., від ВО «Батьківщина»
Ішмуратов Сеїтібрам Абдурахманович, 1961 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №3 (смт Партизани)
Грубнік Володимир Олексійович, 1955 р. н., від Партії регіонів
Зінченко Лілія Сергіївна, 1969 р. н., від КПУ
Кумша Енвер Усеїнович, 1967 р. н., від ХДС
Мартинцова Наталя Юріївна, 1974 р. н., від партії «Справедливість»
Подакова Тетяна Іванівна, 1973 р. н., від Народної партії
Хвостов Олександр Олександрович, 1959 р. н., від партії «Сильна Україна»
Цандеков Георгій Афанасійович, 1957 р. н., від ВО «Батьківщина»

Округ №4 (Павлівська сільська рада)
Бондар Катерина Дмитрівна, 1970 р. н., від ВО «Батьківщина»
Головко Віктор Вікторович, 1954 р. н., від партії «Справедливість»
Грицюк Ольга Іларіонівна,1960 р. н., від ХДС
Пуляєв Леонід Федорович, 1945 р. н., від Народної партії
Тертичко Дмитро Володимирович, 1974 р. н., від Партії регіонів
Тропін Микола Миколайович, 1964 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №5 (Петрівська сільська рада)
Бородін Віталій Миколайович, 1976 р. н., від Партії регіонів
Волик Юрій Валерійович, 1972 р. н., від партії «Сильна Україна»
Кобенко Віктор Анатолійович, 1946 р. н., від Народної партії
Ковальчук Олена Анатоліївна, 1970 р. н., від ХДС
Мельничук Інна Володимирівна, 1971 р. н., від ВО «Батьківщина»
Черкашин Валерій Володимирович, 1967 р. н., від КПУ

Округ №6 (Чонгарська сільська рада)
Дрок Геннадій Борисович, 1963 р. н., від ХДС
Доній Василь Дмитрович, 1936 р. н., від партії «Справедливість»
Косов Віктор Анатолійович, 1956 р. н., від КПУ
Ліхтаренко Віктор Дмитрович, 1951 р. н., від ВО «Батьківщина»
Пиринець Федір Федорович, 1963 р. н., від Народної партії
Поляков Валерій Георгійович, 1946 р. н., від Партії регіонів
Шрамченко Володимир Йосипович, 1954 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №7 (Стрілківська сільська рада)
Безверхній Анатолій Володимирович, 1946 р. н., від ВО «Батьківщина»
Буданов Павло Петрович, 1951 р. н., від Партії регіонів
Гречухіна Олена Григорівна, 1965 р. н., від партії «Сильна Україна»
Панфілова Світлана Миколаївна, 1937 р. н., від КПУ
Торубар Леонід Олександрович, 1951 р. н., від Народної партії
Шаймарданов Дамір Олександрович, 1958 р. н., від ХДС

Округ №8 (Щасливцівська сільська рада)
Гурульов Костянтин Олександрович, 1982 р. н., від партії «Сильна Україна»
Жицький В’ячеслав Петрович, 1955 р. н., від Народної партії
Корчма Іван Григорович, 1938 р. н., від ВО «Батьківщина»
Крижановський Віталій Вікторович, 1973 р. н., від партії «Справедливість»
Усенко Сергій Михайлович, 1968 р. н., від СПАС
Шведов Анатолій Іванович, 1947 р. н., від Партії регіонів

Округ №9 (Новодмитрівська сільська рада)
Бігун Валерій Іванович, 1961 р. н., від Партії регіонів
Климантович Денис Олександрович, 1977 р. н., від ХДС
Мачечук Наталя Василівна, 1976 р. н., від партії «Сильна Україна»
Скобля Алла Миколаївна, 1962 р. н., від Народної партії
Жигадло Борис Адамович,1952 р. н., від партії «Єдиний центр»
Усенко Тетяна Михайлівна, 1973 р. н., від СПАС

Округ №10 (Червонопрапорна сільська рада)
Бондаренко Олена Анатоліївна, 1970 р. н., від партії «Сильна Україна»
Власенко Тетяна Миколаївна, 1958 р. н., від ХДС
Єльніков Сергій Станіславович, 1956 р. н., від ВО «Батьківщина»
Руденко Галина Яківна, 1938 р. н., від КПУ
Федоренко Галина Степанівна,1947 р. н., від Народної партії
Чухно Володимир Михайлович, 1950 р. н., від Партії регіонів

Округ №11 (Щорсівська сільська рада)
Апорін Олексій Юрійович, 1979 р. н., від партії «Сильна Україна»
Баєв Сергій Олексійович, 1954 р. н., від ВО «Батьківщина»
Коберник Василь Петрович, 1961 р. н., від Партії регіонів
Разумна Наталя В’ячеславівна, 1974 р. н., від Народної партії
Русак Анатолій Борисович, 1963 р. н., від КПУ

Округ №12 (Новогригорівська сільська рада)
Мельник Антоніна Леонідівна, 1962 р. н., від Народної партії
Ніколаєнко Олександр Леонідович, 1954 р. н., від Партії регіонів
Олефіренко Станіслав Михайлович, 1975 р. н., від партії «Сильна Україна»
Шулік Віктор Григорович,1937 р. н., від партії «Справедливість»

Округ №13 (Озерянська сільська рада)
Доля Микола Олександрович, 1955 р. н., від ВО «Батьківщина»
Лапшин Владислав Леонідович, 1972 р. н., від партії «Сильна Україна»
Резніченко Віктор Леонідович, 1973 р. н., від Партії регіонів
Решетар Василь Васильович, 1955 р. н., від партії «Справедливість»
Саютін Микола Миколайович, 1970 р. н., від партії «Єдиний центр»
Сіренко Сергій Анатолійович, 1950 р. н., від КПУ
Стельмахова Любов Федорівна, 1956 р. н., від Народної партії

Округ №14 (Фрунзенська сільрада)
Виноградов Павло Михайлович,1958 р. н., від ХДС
Дурненко Сергій Миколайович, 1965 р. н., від Партії регіонів
Зяблов Віктор Федорович, 1953 р. н., від партії «Сильна Україна»
Каченюк Михайло Васильович, 1967 р. н., від Народної партії
Максименко Дмитро Миколайович, 1979 р. н., від СПУ
Невмержицька Алла Леонтіївна, 1945 р. н., від КПУ

Округ №15 (Стокопанська сільрада)
Буцьких Олександр Іванович, 1941 р. н., від КПУ
Деркач Ігор Валерійович, 1972 р. н., від Народної партії
Дядюшева Зоя Анатоліївна, 1965 р. н., від Партії регіонів
Петрушко Віктор Миколайович, 1961 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №16 (Рівненська сільрада)
Бульбах Андрій Анатолійович, 1976 р. н., від КПУ
Гапшенко Тетяна Миколаївна, 1974 р. н., від партії «Сильна Україна»
Кіріповська Ірина Олександрівна, 1979 р. н., від Народної партії
Кібенко Юлія Василівна, 1959 р. н., від ВО «Батьківщина»
Мещеряков Олександр Вікторович, 1967 р. н., від СПУ
Попов Володимир Миколайович, 1951 р. н., від Партії регіонів

Округ №17 (Сокологірненська сільрада)
Воронцов Володимир Юрійович, 1970 р. н., від партії «Сильна Україна»
Головіна Любов Миколаївна, 1962  р. н., від ВО «Батьківщина»
Король Марія Федорівна, 1945 р. н., від партії «Наша Україна»
Чухно Максим Валерійович, 1974 р. н., від Народної партії
Шеремет Марина Сергіївна, 1986 р. н., від Партії регіонів

Округ №18 (Привільненська сільрада)
Безменова Любов Іванівна, 1964 р. н., від партії «Сильна Україна»
Вирвихвіст Олександр Олексійович, 1950 р. н., від ВО «Батьківщина»
Краєвий Віктор Іванович, 1950 р. н., від КПУ
Койнаш Віктор Іванович, 1944 р. н., від ХДС
Ніколенко Микола Володимирович, 1957 р. н., від Народної партії
Романенко Олександр Петрович, 1971 р. н., від Партії регіонів
Циганок Марія Онуфріївна, 1962 р. н., від партії «Наша Україна»

Округ №19 (Плавська сільрада)
Заїченко Геннадій Миколайович, 1953 р. н., від ВО «Батьківщина»
Лукомський Олександр Якович, 1951 р. н., від КПУ
Романенко Ігор Петрович, 1967 р. н., від Партії регіонів
Сидорченко Віктор Антонович, 1948 р. н., від Народної партії
Ярьома Валерій Анатолійович, 1973 р. н., від партії «Сильна Україна»

Округ №20 (Новоіванівська сільрада)
Бурцев Максим Володимирович, 1985 р. н., від ВО «Батьківщина»
Кузнєцов Дмитро Леонідович, 1976 р. н., від Партії регіонів
Пузанов Іван Іванович,1980 р. н., від Народної партії
Чеченко Олександр Миколайович, 1963 р. н., від партії «Сильна Україна».

Надано для публікації Генічеською районною виборчою комісією

Запись опубликована в рубрике октябрь 2010. Добавьте в закладки постоянную ссылку.
А вы знаете что

Комментарии запрещены.